Lískovka - 71% lískooříškový krém s kakaem, 250g, Čokoládovna Janek

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 3224
289 Kč
Lískovka - 71% lískooříškový krém s kakaem, 250g, Čokoládovna Janek
Neohodnoceno

Tenhle lískooříškový krém si zcela jistě zamilujete na první ochutnání. Je vyroben z kvalitního kakaa, lahodného kakaového másla, lískových oříšků a oslazen je kokosovým cukrem, který má nižší glykemický index a větší podíl minerální látek.

Takto popisuje Čokoládovna Janek svůj příběh:
"Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv."

Hmotnost: 250g

Složení: lískové ořechy 71%, kokosový cukr, kakaové máslo, odtučněné kakao

Nutriční hodnoty na 100g: energie 2573 Kj / 615 kcal, bílkoviny 12,56 g, sacharidy 30 g / z toho cukry 24,7 g, tuk 49 g, vláknina 5,26 g

Výrobce: Čokoládovna Janek

Obsažené alergeny před konzumací zkontrolujte na obalu výrobku, děkujeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy
Hmotnost: 0.025 kg
Dieta: Bez lepku
Vlastnosti: Bez palmového oleje
Výrobce: Čokoládovna Janek

Ať už máte rádi hořkou, mléčnou či bílou čokoládu, tak vám má Čokoláda Janek nabídne nezapomenutelný chuťový zážitek. Základem skvělé chuti je ruční třídění kakaových bobů, které zaručuje, že se do čokolády dostanou jen ty nejkvalitnější. Pak už následuje poctivá česká ruční výroba. Chuť ještě trochu zlepšuje vědomí, že jsou všechny čokolády z Uherského Brodu bez palmového oleje a bez lepku.