Křupaví cvrčci Sour creme and Onion 20g - Grig

Neohodnoceno
Značka: Grig
Dostupnost Skladem
Kód: 2559
129 Kč –16 % 109 Kč
Křupaví cvrčci Sour creme and Onion 20g - Grig
Neohodnoceno
Značka: Grig
krupavi cvrcci sour creme and onion 20g grig
Akce
129 Kč –16 %

Pokud chcete vyzkoušet něco opravdu speciálního, račte ochutnat křupavé cvrčky ochucené zakysanou smetanou a jarní cibulkou. Konzumace hmyzu není v naší společnosti standardem, spousta lidí s tím má problém. Ve velké části světa se však hmyz konzumuje běžně a ne nadarmo se červům a cvrčkům přezdívá "superpotravina budoucnosti". Obsahují totiž spoustu zdraví prospěšných látek, především bílkovin, které jsou v mnoha ohledech mnohem přínosnější než bílkoviny z tradičních potravin. Dále jsou zdrojem antioxidantů, aminokyselin, vitaminů a minerálů. Velikou výhodou je také fakt, že hmyz je nenáročný na chov a nezatěžuje tak naši planetu. Dáte mu šanci? 

Křupavé cvrčky můžete chroupat jen tak u televize nebo si je vzít jako zdravou svačinku na výlet, jsou totiž bohatým zdrojem energie. Můžete je také dát jako originální dárek někomu, kdo si na ně troufne.

Složení: Cvrčci (Acheta domesticus) 90%, směs koření: sůl, dextróza, syrovátka, cibule, česnek, regulátory kyselosti (E270, E330), koření, aroma.

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření ihned zkonzumujte. Bez nutnosti další tepelné úpravy.

Alergeny: Chitin, mléko. Lidé alergičtí na měkkýše, korýše a roztoče mohou být citliví i na hmyz.

Výrobce: Grig

Obsažené alergeny si před konzumací zkontrolujte na obalu výrobku, děkujeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sladké a slané
Výrobce: Grig

Firma Grig je největší evropský eshop s jedlým hmyzem. Specializuje se na výrobu a prodej pochoutek z cvrčků a červů, které jsou superpotravinu budoucnosti - jedlý hmyz je výživný a díky vysokému obsahu důležitých živočišných bílkovin také prospívá našemu zdraví, dokonce více než klasické maso. Protože je chov jedlého hmyzu nenáročný a vyžaduje minimum prostoru i zdrojů, je také mnohem udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Dejte jedlému hmyzu šanci i vy - v mnoha částech světa je hmyz běžnou součástí jídelníčku. Když se zbavíte zábran a předsudků, budete možná překvapeni, jak dobře můžou červíci a cvrčci chutnat. A pokud si na ně netroufnete přímo, můžete vyzkoušet některý z výrobků, v nichž je ani nepoznáte - například cvrččí chipsy nebo trojhránky.