Kakaový nápoj, 250g, Čokoládovna Janek

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 3220
119 Kč
Kakaový nápoj, 250g, Čokoládovna Janek
Neohodnoceno

Voňavý kakaový nápoj, který zahřeje na těle i na duši. Je vyroben z kvalitní čokolády a kokosového cukru, bez umělých aromat, bez palmového oleje a bez lepku.

Příprava: Stačí smíchat cca 150 ml teplého mléka s 24 polévkovými lžícemi prášku. Pohrajte si ale s poměry tak, aby to byla to vaše dokonalé kakao.

Takto popisuje Čokoládovna Janek svůj příběh:

"Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv."

Hmotnost: 250g 

Složení:  kokosový cukr, kakao (kakaové máslo minimálně 21 %)

Výrobce: Čokoládovna Janek

Obsažené alergeny před konzumací zkontrolujte na obalu výrobku, děkujeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kakaové nápoje
Hmotnost: 0.025 kg
Dieta: Bez lepku
Vlastnosti: Bez palmového oleje
Výrobce: Čokoládovna Janek

Ať už máte rádi hořkou, mléčnou či bílou čokoládu, tak vám má Čokoláda Janek nabídne nezapomenutelný chuťový zážitek. Základem skvělé chuti je ruční třídění kakaových bobů, které zaručuje, že se do čokolády dostanou jen ty nejkvalitnější. Pak už následuje poctivá česká ruční výroba. Chuť ještě trochu zlepšuje vědomí, že jsou všechny čokolády z Uherského Brodu bez palmového oleje a bez lepku.