Hořká čokoláda s pekanovými ořechy a lyofilizovanými jahodami, 95g, Čokoládovna Janek

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 3217
114 Kč
Hořká čokoláda s pekanovými ořechy a lyofilizovanými jahodami, 95g, Čokoládovna Janek
Neohodnoceno

Hořká čokoláda s pekanovými ořechy a lyofilizovanými neboli mrazem sušenými jahodami. Díky tomu zůstanou v jahodách zachovány všechny vitaminy, chuť i lákavá vůně. Bez umělých aromat a esencí, bez palmového oleje a bez lepku.

Takto popisuje Čokoládovna Janek svůj příběh:

"Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv."

Hmotnost: 95g
Složení:  kakaová hmota 64 %, kakaové máslo, pekanové ořechy (8%), lyofilizované jahody (2%), cukr, emulgátor: sojový lecitin, aroma: přírodní vanilka
Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 576kcal/2420kJ, tuky 44,9g, sacharidy 34,4g z toho cukry 30g, bílkoviny 7,6g
Výrobce: Čokoládovna Janek

Obsažené alergeny před konzumací zkontrolujte na obalu výrobku, děkujeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Luxusní čokolády
Hmotnost: 0.095 kg
Dieta: Bez lepku
Vlastnosti: Bez palmového oleje
Výrobce: Čokoládovna Janek

Ať už máte rádi hořkou, mléčnou či bílou čokoládu, tak vám má Čokoláda Janek nabídne nezapomenutelný chuťový zážitek. Základem skvělé chuti je ruční třídění kakaových bobů, které zaručuje, že se do čokolády dostanou jen ty nejkvalitnější. Pak už následuje poctivá česká ruční výroba. Chuť ještě trochu zlepšuje vědomí, že jsou všechny čokolády z Uherského Brodu bez palmového oleje a bez lepku.