Cvrččí tyčinky sýrové 100g - Grig

Neohodnoceno
Značka: Grig
Dostupnost Skladem
Kód: 2547
39 Kč –26 % 29 Kč
Cvrččí tyčinky sýrové 100g - Grig
Neohodnoceno
Značka: Grig
cvrcci tycinky syrove 100g grig
Akce Tip
39 Kč –26 %

Pokud chcete vyzkoušet něco opravdu speciálního, račte ochutnat cvrččí tyčinky ochucené sýrem. Jsou vyrobeny z pšeničné mouky a cvrččího prášku.

Konzumace hmyzu není v naší společnosti standardem, spousta lidí s tím má problém. Ve velké části světa se však hmyz konzumuje běžně a ne nadarmo se červům a cvrčkům přezdívá "superpotravina budoucnosti". Obsahují totiž spoustu zdraví prospěšných látek, především bílkovin, které jsou v mnoha ohledech mnohem přínosnější než bílkoviny z tradičních potravin. Dále jsou zdrojem antioxidantů, aminokyselin, vitaminů a minerálů. Velikou výhodou je také fakt, že hmyz je nenáročný na chov a nezatěžuje tak naši planetu. Dáte mu šanci? 

Cvrččí tyčinky můžete chroupat jen tak u televize nebo si je vzít jako svačinku na výlet, do práce či do školy, jsou totiž bohatým zdrojem energie. Vhodné jsou také jako originální dárek někomu, kdo si na ně troufne.

Složení: Pšeničná mouka, cvrččí prášek (Acheta Domesticus) 5%, řepkový olej, voda, tavený sýr min. 10% (voda, máslo, sýry, sušená syrovátka a mléko, stabilizátory : modifikovaný kukuřičný škrob a E407, sůl, aroma), sůl min. 3,8%, kypřidlo dinatrium-difosfát.

Hmotnost: 100g

Výrobce: Grig

Obsažené alergeny si před konzumací zkontrolujte na obalu výrobku, děkujeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sladké a slané
Výrobce: Grig

Firma Grig je největší evropský eshop s jedlým hmyzem. Specializuje se na výrobu a prodej pochoutek z cvrčků a červů, které jsou superpotravinu budoucnosti - jedlý hmyz je výživný a díky vysokému obsahu důležitých živočišných bílkovin také prospívá našemu zdraví, dokonce více než klasické maso. Protože je chov jedlého hmyzu nenáročný a vyžaduje minimum prostoru i zdrojů, je také mnohem udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Dejte jedlému hmyzu šanci i vy - v mnoha částech světa je hmyz běžnou součástí jídelníčku. Když se zbavíte zábran a předsudků, budete možná překvapeni, jak dobře můžou červíci a cvrčci chutnat. A pokud si na ně netroufnete přímo, můžete vyzkoušet některý z výrobků, v nichž je ani nepoznáte - například cvrččí chipsy nebo trojhránky.