Cvrččí trojhránky rajče a bazalka 25g - Grig

Neohodnoceno
Značka: Grig
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 2325
29 Kč –34 % 19 Kč
Cvrččí trojhránky rajče a bazalka 25g - Grig
Neohodnoceno
Značka: Grig
cvrcci trojhranky rajce a bazalka 25g grig
29 Kč –34 %

Pokud chcete vyzkoušet něco opravdu speciálního, račte ochutnat cvrččí trojhránky ochucené rajčetem a bazalkou. Jsou vyrobeny z cizrnové a rýžové mouky cvrččího prášku, jsou tedy bezlepkové.

Konzumace hmyzu není v naší společnosti standardem, spousta lidí s tím má problém. Ve velké části světa se však hmyz konzumuje běžně a ne nadarmo se červům a cvrčkům přezdívá "superpotravina budoucnosti". Obsahují totiž spoustu zdraví prospěšných látek, především bílkovin, které jsou v mnoha ohledech mnohem přínosnější než bílkoviny z tradičních potravin. Dále jsou zdrojem antioxidantů, aminokyselin, vitaminů a minerálů. Velikou výhodou je také fakt, že hmyz je nenáročný na chov a nezatěžuje tak naši planetu. Dáte mu šanci? 

Cvrččí trojhránky můžete chroupat jen tak u televize nebo si je vzít jako zdravou svačinku na výlet, do práce či do školy, jsou totiž bohatým zdrojem energie. Skvěle se k nim hodí také jakýkoli dip, do kterého je můžete namáčet. Vhodné jsou také jako originální dárek někomu, kdo si na ně troufne.

Složení: Bezlepková cizrnová mouka, rýžová mouka, cvrččí prášek (Acheta domesticus), bramborový škrob, řepkový olej, ochucující složka (dextróza, sůl, rajčatový prášek, kvasnicový extrakt, česnek, paprika, bazalka, koření, extrakty koření, aroma), sůl.

Hmotnost: 25g

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření ihned zkonzumujte. Bez nutnosti další tepelné úpravy.

Alergeny: Lidé alergičtí na měkkýše, korýše a roztoče mohou být citliví i na hmyz.

Výrobce: Grig

Obsažené alergeny si před konzumací zkontrolujte na obalu výrobku, děkujeme.

Firma Grig je největší evropský eshop s jedlým hmyzem. Specializuje se na výrobu a prodej pochoutek z cvrčků a červů, které jsou superpotravinu budoucnosti - jedlý hmyz je výživný a díky vysokému obsahu důležitých živočišných bílkovin také prospívá našemu zdraví, dokonce více než klasické maso. Protože je chov jedlého hmyzu nenáročný a vyžaduje minimum prostoru i zdrojů, je také mnohem udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Dejte jedlému hmyzu šanci i vy - v mnoha částech světa je hmyz běžnou součástí jídelníčku. Když se zbavíte zábran a předsudků, budete možná překvapeni, jak dobře můžou červíci a cvrčci chutnat. A pokud si na ně netroufnete přímo, můžete vyzkoušet některý z výrobků, v nichž je ani nepoznáte - například cvrččí chipsy nebo trojhránky.