Cvrččí chipsy Wasabi 70g - Grig

Neohodnoceno
Značka: Grig
Dostupnost Skladem
Kód: 2334
65 Kč –25 % 49 Kč
Cvrččí chipsy Wasabi 70g - Grig
Neohodnoceno
Značka: Grig
cvrcci chipsy wasabi 70g grig
Akce
65 Kč –25 %

Pokud chcete vyzkoušet něco opravdu speciálního, račte ochutnat cvrččí chipsy ochucené wasabi. Jsou vyrobeny z hrachové, čočkové a dýňové mouky a cvrččího prášku.

Konzumace hmyzu není v naší společnosti standardem, spousta lidí s tím má problém. Ve velké části světa se však hmyz konzumuje běžně a ne nadarmo se červům a cvrčkům přezdívá "superpotravina budoucnosti". Obsahují totiž spoustu zdraví prospěšných látek, především bílkovin, které jsou v mnoha ohledech mnohem přínosnější než bílkoviny z tradičních potravin. Dále jsou zdrojem antioxidantů, aminokyselin, vitaminů a minerálů. Velikou výhodou je také fakt, že hmyz je nenáročný na chov a nezatěžuje tak naši planetu. Dáte mu šanci? 

Cvrččí chipsy můžete chroupat jen tak u televize nebo si je vzít jako zdravou svačinku na výlet, do práce či do školy, jsou totiž bohatým zdrojem energie. Vhodné jsou také jako originální dárek někomu, kdo si na ně troufne.

Složení: hrachová mouka 68%, čočková mouka 10%, cvrččí prášek (Acheta domesticus) 7%, dýňová mouka, mák, směs koření, mořská sůl, kvasničný extrakt, řepkový olej

Hmotnost: 70g

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření ihned zkonzumujte. Bez nutnosti další tepelné úpravy.

Alergeny: Obsahuje celer a výrobky z něj, může obsahovat stopy lepku. Lidé alergičtí na měkkýše, korýše a roztoče mohou být citliví i na hmyz.

Výrobce: Grig

Obsažené alergeny si před konzumací zkontrolujte na obalu výrobku, děkujeme.

Firma Grig je největší evropský eshop s jedlým hmyzem. Specializuje se na výrobu a prodej pochoutek z cvrčků a červů, které jsou superpotravinu budoucnosti - jedlý hmyz je výživný a díky vysokému obsahu důležitých živočišných bílkovin také prospívá našemu zdraví, dokonce více než klasické maso. Protože je chov jedlého hmyzu nenáročný a vyžaduje minimum prostoru i zdrojů, je také mnohem udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Dejte jedlému hmyzu šanci i vy - v mnoha částech světa je hmyz běžnou součástí jídelníčku. Když se zbavíte zábran a předsudků, budete možná překvapeni, jak dobře můžou červíci a cvrčci chutnat. A pokud si na ně netroufnete přímo, můžete vyzkoušet některý z výrobků, v nichž je ani nepoznáte - například cvrččí chipsy nebo trojhránky.